IMIENINY SIOSTRY DYREKTOR | Zespół Placówek Oświatowych "NASZ DOM"
Zespół Placówek Oświatowych "NASZ DOM"

IMIENINY SIOSTRY DYREKTOR

Dnia 12 listopada 2017 roku we Wspólnocie naszego Ośrodka świętowaliśmy imieniny Siostry Dyrektor Krystiany Kowalskiej. Po uroczystej mszy św. I przepysznym obiedzie udaliśmy się na część artystyczną przygotowaną przez wychowanków naszego Ośrodka. Występy rozpoczęły dziewczęta z zespołu tanecznego tańcem „Z kapeluszami”, w którym wykazały się niezwykłym poczuciem rytmu, zwinnością i poczuciem humoru.

Następnie wychowankowie przenieśli nas na piękną, kwiecistą łąkę, gdzie obserwowaliśmy historię małej, samotnej gąsienicy przeobrażającej się w pięknego motyla. Po tym występie „zwierzęta łąkowe” złożyły s.Dyrektor życzenia imieninowe i wręczyły wielkie serce ze zdjęciami wszystkich wychowanków z naszego Ośrodka.

Część artystyczna zakończyła się jeszcze jednym atrakcyjnym tańcem do znanego utworu młodzieżowego „Despacito” oraz rozdaniem słodkości wszystkim wychowankom i gościom naszej uroczystości. Cieszymy się, że wspólnie możemy świętować wiele radosnych chwil w naszym Ośrodku, a Siostrze Dyrektor dziękujemy za to,że w nas wierzy i pomaga rozwinąć nam skrzydła, by stawać się coraz lepszymi ludźmi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.