Zespół Placówek Oświatowych "NASZ DOM"

OFERTA

 „Przez pracę i zabawę do pełnej sprawności 
i uczestnictwa
w przyszłym dorosłym życiu”

NOWOCZESNY OŚRODEK WSPIERAJĄCY OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE
NASZ DOM to nowoczesny Ośrodek dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym, znacznym i głębokim oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi, który wspiera osoby niepełnosprawne, rodziców i całe rodziny. Jeśli szukasz Ośrodka nastawionego na innowacyjne rozwiązania i metody, skuteczną rewalidację i terapię, kierującego się dobrem dziecka – to jest to miejsce dla Ciebie!!!

DSC05174DSC04890DSC06106
• STAWIAMY NA AKTYWNOŚĆ
Korzystając z naszych wieloletnich doświadczeń zawodowych za cel nadrzędny stawiamy przygotowanie dzieci i młodzieży do pełnego, aktywnego, samodzielnego i prawidłowego funkcjonowania w życiu społecznym na miarę indywidualnych możliwości każdej osoby. Podstawą do bycia osobą aktywną i samodzielną jest życie w relacji przyjaźni z Bogiem, drugim człowiekiem i otaczającym środowiskiem. Chcemy wyjść naprzeciw wszystkim osobom niepełnosprawnym, które pragną uczyć się pełnej aktywności i samodzielności, skutecznie i z przyjemnością. W Ośrodku Nasz Dom będziesz aktywny na miarę swoich możliwości!!!

DSC01412DSC06018DSC04344

• NASZ DOM TWOIM DOMEM
Pobyt w Ośrodku, który sprawia przyjemność, to atut NASZEGO DOMU. Odzwierciedla to nazwa Ośrodka, jako naszego wspólnego domu, gdzie wszyscy czujemy się potrzebni, radośni i kochani. Tu poczujesz się jak w swoim własnym domu, w bliskim kontakcie z przyjaciółmi, koleżankami i kolegami. Będziesz przygotowywać się do dorosłego życia z przyjemnością a nauka podstawowych zasad życiowych będzie efektywna!

DSC06702DSC06686DSC01045

• BOGATA OFERTA ZAJĘĆ I METOD PRACY
U nas skutecznie rozwiniesz, usprawnisz i wzmocnisz wszystkie funkcje życiowe – fizyczne, psychiczne i społeczne, na miarę swoich indywidualnych możliwości i predyspozycji. Będziesz mieć szansę odkryć swoje zdolności i talenty, realizować swoje hobby i marzenia, brać udział w atrakcyjnych konkursach, olimpiadach, wycieczkach a nawet występować na scenie. Poznasz nowych i ciekawych ludzi, którzy pomogą Ci realizować marzenia i zdobywać sprawność życiową. Będziesz mógł poznać i nauczyć się dowolnej techniki artystycznej – nawet ceramiki i rzeźby! Już myślisz o swojej przyszłości i zawodzie, który będziesz wykonywał? Marzysz o czymś ciekawym i niepowtarzalnym? Koniecznie do nas zajrzyj. Podzielimy się doświadczeniem i pomożemy wybrać odpowiednie zajęcie dla Ciebie!!!

DSC08881DSC02063

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 2 = 2

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.