Zespół Placówek Oświatowych "NASZ DOM"

IMIENINY SIOSTRY DYREKTOR

Dnia 12 listopada 2017 roku we Wspólnocie naszego Ośrodka świętowaliśmy imieniny Siostry Dyrektor Krystiany Kowalskiej. Po uroczystej mszy św. I przepysznym obiedzie udaliśmy się na część artystyczną przygotowaną przez wychowanków naszego Ośrodka. Występy rozpoczęły dziewczęta z zespołu tanecznego tańcem „Z kapeluszami”, w którym wykazały się niezwykłym poczuciem rytmu, zwinnością i poczuciem humoru.

Następnie wychowankowie przenieśli nas na piękną, kwiecistą łąkę, gdzie obserwowaliśmy historię małej, samotnej gąsienicy przeobrażającej się w pięknego motyla. Po tym występie „zwierzęta łąkowe” złożyły s.Dyrektor życzenia imieninowe i wręczyły wielkie serce ze zdjęciami wszystkich wychowanków z naszego Ośrodka.

Część artystyczna zakończyła się jeszcze jednym atrakcyjnym tańcem do znanego utworu młodzieżowego „Despacito” oraz rozdaniem słodkości wszystkim wychowankom i gościom naszej uroczystości. Cieszymy się, że wspólnie możemy świętować wiele radosnych chwil w naszym Ośrodku, a Siostrze Dyrektor dziękujemy za to,że w nas wierzy i pomaga rozwinąć nam skrzydła, by stawać się coraz lepszymi ludźmi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 71 = 73

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.