Zespół Placówek Oświatowych "NASZ DOM"

Młodzieżowa schola nagrywała płytę

W dniach 9 i 10 listopada 2012 roku w Zespole Placówek Oświatowych „Nasz Dom” odbyło się profesjonalne nagranie płyty przez młodzieżową scholę naszego Ośrodka. Realizatorem nagrania był Pan Barłomiej Gumny- właściciel studia nagrań „HOMO VIATOR MUSIC”.

Przedsięwzięcie to było ziszczeniem nieśmiałych marzeń, które już od jakiegoś czasu głęboko w sercu skrywały dziewczęta ze scholi. Była to dla nich niezwykła przygoda, lecz także czas wytężonej pracy oraz zmierzenie się z własnymi siłami i możliwościami. Efektem wspólnych starań jest płyta nosząca tytuł „DEO GRATIAS”, wyrażająca wdzięczność dla Pana Boga za dar życia, za wszystkie łaski otrzymywane od Niego każdego dnia, za 300 rocznicę kanonizacji św. Feliksa z Kantalicjo- naszego Patrona, a także za dar naszego Ośrodka.

Dziękujemy Siostrze Dyrektor, która umożliwiła nagranie tej płyty, a także wszystkim Siostrom i osobom, które wspierały to dzieło swoją modlitwą i dobrym słowem podczas nagrania. Słowa wdzięczności kierujemy również w stronę S.M. Jeremiaszy, która opracowała szatę graficzną dla tej płyty.

Wszystkim za wszystko składamy radosne: „DEO GRATIAS”!
Mamy nadzieję, że ta płyta przyczyni się do pomnożenia radości w sercach innych ludzi.

S.M. Salomea wraz ze scholą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

63 − 56 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.