Zespół Placówek Oświatowych "NASZ DOM"

CO SIĘ U NAS DZIAŁO

ZDOBYLIŚMY MEDAL

16 września młodzież Ośrodka „Naszego Domu” wzięła udział w 2 Halowej Olimpiadzie Integracyjno-Sportowej Osób Niepełnosprawnych Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego w Gębicach.

Dziękujemy Organizatorom, Sponsorom imprezy za wspólnie spędzony czas a w nim wiele atrakcji, szlachetnego współzawodnictwa i braterstwa 😊 oraz za nagrody😊

ALPAKORAJ

Puszcza Notecka odkrywa przed nami swoje skarby np.wieś Biała, a w niej kajakowy szlak papieski oraz Alpakoraj, gdzie są wspaniałe i przyjazne alpaki. Gorące przytulasy dla Armaniego, Choco i Bezika z Alpakoraju w Kruczu. Dziękujemy za wspaniałe spotkanie😊

ŚWIĘTUJEMY URODZINY

FILM „Wyszyński – zemsta czy przebaczenie”

To opowieść o Człowieku, który w obliczu wojny musi dokonywać trudnych wyborów i odpowiedzieć sobie na pytanie „Jak miłować nieprzyjaciół, kiedy przyszło nam do nich strzelać?” Wybieram przebaczenie!!!Film o kardynale Stefanie Wyszyńskim przybliżył nam Jego postać i zachęcił nas do wielkich czynów np. takich jak PRZEBACZENIE!

20 WRZEŚNIA BYLIŚMY W KINIE ŚWIATOWID W CZARNKOWIE

ŚWIĘTOWALIŚMY DZIEŃ CHŁOPAKA

Wspólna zabawa, wspólny czas przy stole i radość towarzyszyły nam w tym szczególnym dniu. Każdy z chłopaków wylosował postać z bajki otrzymując konkretne zadanie do spełnienia: JAKĄ MASZ WSPÓLNĄ CECHĘ Z WYLOSOWANĄ POSTACIĄ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 3 = 6

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.