Zespół Placówek Oświatowych "NASZ DOM"

„NASZ DOM” znowu ożył!

Po niezwykle długich dla nas wakacjach, dnia 1. września 2020 r. wróciliśmy w dobrze znane i przyjazne nam progi, by wykuwać nasze charaktery, sposobić ku dobru naszą wolę, uczyć się otaczającego nas świata i upodabniać nasze dusze i intelekt na obraz i podobieństwo Pana Boga, o co prosiliśmy Pana Jezusa w Mszy Świętej inaugurującej nowy rok szkolny 2020/2021.

Dziękowaliśmy także za czas wytchnienia, za tych, którzy dbali o nas i nasze bezpieczeństwo w czasie wakacji i za to, że pełni sił witalnych znowu jesteśmy wśród naszych kochanych i oddanych nam Sióstr, Wychowawczyń, Wychowawców i troszczących się o nasz duchowy i fizyczny rozwój, Opiekunów.

  Po Mszy Św. Spotkaliśmy się z naszymi Wychowawcami w pomieszczeniach wydzielonych dla każdej z grup, by po tak długiej przerwie podzielić się swoimi letnimi wspomnieniami, wrażeniami i doświadczeniami.

Duchu Święty! Darem mądrości, rozumu, rady, męstwa, pobożności, umiejętności i bojaźni Bożej napełnij każde serce, które łaknie prawdy, dobra i piękna, byśmy bez lęku, bez zwłoki, z radością i natychmiast, podjęli nowe wyzwania w naszym życiu.

            Na czas, który przed  nami, by był on owocny i udany, każdej i każdemu z nas… Szczęść Boże!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 3 = 5

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.