Zespół Placówek Oświatowych "NASZ DOM"

TRENING Z PIŁKARZEM

23 kwietnia nasza drużyna piłkarska „BIAŁE ORŁY” gościła Zawodnika MKS Noteć Czarnków. Pan Kamil opowiedział chłopakom o swojej pracy i pasjach piłkarskich, a następnie przeprowadził z naszymi piłkarzami  trening piłki nożnej. Spotkanie zakończyło się rozegraniem krótkiego meczu towarzyskiego pod profesjonalnym okiem piłkarza Pana Kamila. Dziękujemy za udzielone porady i sekrety gry w piłkę nożną. Widząc umiejętności zawodowego piłkarza nasza drużyna zapaliła się do jeszcze wytrwalszych treningów. Nasi piłkarze zaczęli codziennie trenować grę w piłkę nożną na boisku ośrodkowym. Już niedługo pierwsze rozgrywki. DZIĘKUJEMY!!!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19 − = 15

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.