Zespół Placówek Oświatowych "NASZ DOM"

ZDROWO JEMY

WITAMINOWA BOMBA
Droga Młodzieży! Dzisiaj dowiecie się jak przygotować prawdziwą bombę witaminową. Zapraszam Was do obejrzenia filmiku. Pozdrawiam Was serdecznie!
https://youtu.be/sRXuXTIe6zwCześć, na lato i zimę nie ma nic lepszego nisz potężna, owocowa witaminowa bomba. Zobaczcie jak ją przygotować. Składniki: 1 jabłko 1 gruszka 1 brzoskwinia 1…

DALSZE PRZYGODY STASIA I OLI – PIRAMIDA ŻYWIENIOWA
Moi Drodzy! Dzisiaj Staś i Ola opowiedzą Wam dlaczego warto spożywać ryby i jak często powinniście je jeść. Dowiecie się jaką rybę najlepiej wybrać i jak ją przyrządzić. Dlaczego sól, cukier i słodycze zostały przekreślone w piramidzie żywienia? Co można zrobić, by zjadać mniej soli, cukru i słodyczy? Zapraszam do obejrzenia filmików.
https://youtu.be/ylOowB2ZJuw
https://youtu.be/lP6N9yRnWI8

DALSZE PRZYGODY EKIPY CHRUMASA
Droga Młodzieży! Pamiętajcie, że warzyw i owoców nie można przechowywać w szafce lub plecaku bo zgniją i nie będą nadawały się do jedzenia. Co stało się gdy Chrumas nie zjadł przez tydzień marchewki a Uchol przez trzy tygodnie jabłka? Dlaczego należy szanować jedzenie? Zapraszam do obejrzenia filmików.
https://youtu.be/5nMvl_dur74
https://youtu.be/MTa1DzRJBEESerial „Ekipa Chrumasa” jest głównym elementem kampanii promującej program „Owoce i warzywa w szkole”. W zabawny sposób pokazuje obecność programu w życiu sz…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

42 − = 33

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.