Zespół Placówek Oświatowych "NASZ DOM"

UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO CIAŁA

Przed nami Uroczystość Bożego Ciała. To dzień, kiedy Zmartwychwstały Jezus obecny w Hostii odwiedza nas w miejscach, w których mieszkamy – nasze miasta i wioski. W tym roku ze względu na ograniczenia związane z koronawirusem, procesje nie będą tak uroczyste jak w poprzednich latach. Jednak zachęcamy Was, abyście udekorowali okna swoich mieszkań i domów i pamiętajcie, że mają to być przede wszystkim elementy eucharystyczne. Możecie sami wykonać takie ozdoby. A tutaj znajdziecie taki emblemat do wydruku i wycięcia: https://www.malygosc.pl/…/990613_FNvn_Ce20CiaC582o20do20wyk…

W niektórych miejscach na świecie ludzie na tę Uroczystość robią z kwiatów piękne dywany, układając je w piękne i kolorowe wzory. Ty też możesz ułożyć taki wzór z puzzli, wystarczy kliknąć w link poniżej:

https://puzzlefactory.pl/…/kwia…/241675-dywan-z-kwiat%C3%B3w
I jeszcze jedna propozycja 😊

zapraszamy do obejrzenia filmu o EUCHARYSTII.
Autorzy podążają śladem cudów eucharystycznych, które wydarzyły się w pięciu miejscach na Ziemi, na pięciu kontynentach. Rozmawiają z ludźmi, którzy doświadczyli przemiany w życiu za sprawą głębokiego, niemal mistycznego zetknięcia z tajemnicą Eucharystii.
„Ja Jestem. Cud Eucharystii.”

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU NA ŻYWO
ZAPRASZAMY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

75 + = 79

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.