Zespół Placówek Oświatowych "NASZ DOM"

BEZPIECZNE WAKACJE

Droga Młodzieży! Zbliżają się wakacje i czeka Was wiele odpoczynku, przygód i radości. Na pewno spędzicie ten czas aktywnie. Pamiętajcie! Wszędzie trzeba zachować zdrowy rozsądek i dbać o własne bezpieczeństwo. Zapraszam Was na film pokazujący różne rodzaje aktywności a także związane z tym zagrożenia. Nie traćcie głowy na wakacjach!
https://youtu.be/K-6T693WQKYBezpieczne Wakacje

BEZPIECZEŃSTWO W GÓRACH
Droga Młodzieży! Zbliżają się wakacje i niektórzy z Was wyjadą zapewne w góry. Jakie rzeczy warto wziąć ze sobą na wyprawę w góry? Dlaczego warto sprawdzić przed wyprawą prognozę pogody i najlepiej wyjść wcześnie rano? Poznajcie podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas wędrówek górskich. Zapraszam Was do obejrzenia filmiku.
https://youtu.be/wS4SRvkvLio

BEZPIECZEŃSTWO NAD WODĄ
Moi Drodzy! Piękny wakacyjny dzień idealnie nadaje się na plażowanie. Na jaką plażę najlepiej się wybrać? Co należy zrobić aby bezpiecznie przebywać nad wodą? Zapraszam do obejrzenia filmu. Pozdrawiam Was serdecznie!
https://youtu.be/Ui-ndYWcThA

PODSTAWOWE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA NAD WODĄ
Moi Drodzy! Zbliżają się wakacje i zapewne wielu z Was wybierze się na nad morze czy jezioro by wypoczywać nad wodą. Jednak aby Wasz wypoczynek był bezpieczny musicie przypomnieć sobie podstawowe zasady bezpieczeństwa. Zapraszam Was do obejrzenia filmiku.
https://youtu.be/g6j1FO_04_gPodstawowe zasady bezpieczeństwa nad wodą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 + 3 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.