Zespół Placówek Oświatowych "NASZ DOM"

DZIĘKUJĘ JEZU

Wspólna Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie na zakończenie Roku szkolnego, która odbyła się 20.06. była uwieńczeniem naszych wspólnych trudów i zmagań całego roku oraz możliwością podziękowania Panu Bogu za wszystkie piękne i radosne chwile.

Panie Jezu, dziś wsłuchujemy się w Twoje słowa: „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię” (Mt 11,28). Jesteśmy Panie utrudzeni całym rokiem pracy, zbliżamy się do upragnionych wakacji, czasu odpoczynku
i nabierania nowych sił. Ale chcemy te wakacje przeżyć z Tobą. Wyzwól w nas pragnienie przychodzenia przed Twoje Oblicze, odwagę do pokonywania lenistwa, umiejętność rezygnacji
z wygód i przyjemności. Często przychodzenie do Ciebie utrudniają nam ciężary codzienności: pozwól nam rozpoczynać ten czas wakacji od zrzucania tych ciężarów na Twoje ramiona po to, by skierować nasze myśli ku Tobie, pomóż nam uwierzyć, że nie są one ważniejsze od Ciebie.

Dziękujemy Ci, za szczęśliwie przeżyty kolejny rok szkolny.

Panie Jezu obecny w Najświętszym Sakramencie, nie przestawaj wołać nas do Siebie! Pragniemy odpowiadać na Twoje wezwanie „Przyjdź!” i przychodzić adorować Twoje Oblicze w różnych momentach naszego życia.
Niech przedłużeniem trwania przy Tobie będzie przychodzenie do Ciebie w naszej codzienności, do której zaraz powrócimy. Pomóż, byśmy przebywając w naszych domach i środowiskach, nie utracili z oczu tego, że jesteś z nami. Amen.

https://goo.gl/photos/BcyHGifmLBVmvjKT6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 + 6 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.