Zespół Placówek Oświatowych "NASZ DOM"

SPOTKANIE ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM

Wizyta świętego Mikołaja to oczekiwany dzień przez wszystkie dzieci Ośrodka, te małe i te trochę większe. Tegoroczna aura zasiała w ich sercach jednak niepokój i pytanie: czy uda się Mikołajowi dotrzeć do naszego Ośrodka? Ale brak białego puchu nie zmylił Mikołaja i ku radości wszystkich ten oczekiwany przez cały rok Gość przybył do naszego Ośrodka już wieczorem dnia 05.12. w towarzystwie krasnoludka i pomocnikami – z siedmioma Śnieżynkami. Śnieżynki ku zaskoczeniom wszystkich, aby rozweselić uczestników posypały wszystkich sztucznym śniegiem. Zabawy ze śniegiem było co nie miara, nawet odbyła się „jazda na sankach”.

https://goo.gl/photos/Q6B1MXRzm9WrxSiN7

dsc02463

Podczas wizyty nie zabrakło też babci, która poprzedziła przyjście Mikołaja i wprowadziła w nastrój tego wyjątkowego dnia.Mikołaj rozmawiał z wszystkimi dziećmi, wysłuchał wielu piosenek a także przyglądał się rywalizacjom dzieci w różnych konkurencjach.

dsc02537

Każdy uczestnik konkurencji otrzymał skromny upominek od Gościa.

dsc02734

Na koniec dzieci obiecały jednak, że postarają się na następny rok zachowywać jeszcze grzeczniej w Ośrodku i w szkole. A kiedy pożegnali Mikołaja na twarzach dzieci jeszcze przez długo gościł uśmiech i szczęście. Szkoda tylko, że ten wyjątkowy Gość odwiedza nas tylko raz w roku….

dsc02742

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

23 − 22 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.