Zespół Placówek Oświatowych "NASZ DOM"

WYCIECZKA DO LASU – KRUCZ

Już kolejny raz zostaliśmy zaproszeni przez Nadleśnictwo Krucz do zwiedzania lasu oraz uczestnictwa we wspólnych zabawach integracyjnych. W tym roku szkolnym 1 października dzieci i młodzież SOW oraz ORW wraz z wychowawcami i opiekunami wyjechała do Krucza. Tam w miejscowych lasach pracownicy Nadleśnictwa Krucz przygotowali dla nas mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Na powitanie zostaliśmy zaproszeni do wspólnego ogniska i pieczenia kiełbasek. Kolejnym punktem był konkurs drużynowy – wychowankowie podzieleni na grupy sarenek, wiewiórek, misiów i zajączków wyruszyli  na poszukiwanie skarbów jesieni.

dsc_6557Po powrocie z koszami pełnymi różnych skarbów każda drużyna dostała zadanie, aby stworzyć dzieła artystyczne z przyniesionych darów natury. Uczestnicy tworzyli przepiękne kompozycje o różnorodnej tematyce, nie zabrakło nawet fryzur i ozdób z kasztanów, liści i szyszek. Po krótkiej przerwie wszyscy zostali zaproszeni do udziału w biegu przełajowym. Tam rywalizowali między sobą nie tylko młodzież i dzieci ale również sami leśnicy wraz z siostrami. Po trudnych i wyczerpujących konkurencjach wszystkich zaproszono na zdrowy i pożywny obiad. A wszystko to działo się na   łonie natury, na pięknej polanie otoczonej lasem mieszanym należącym do Nadleśnictwa Krucz. Jak nie wierzycie to sami zobaczcie w naszej galerii https://goo.gl/photos/z3MPtSU9ZWmsLx6G9

dsc_6781DZIĘKUJEMY NADLEŚNICTWU KRUCZ, GRONU PEDAGOGICZNEMU SZKOŁY PODSTAWOWEJ W KRUCZU ORAZ WSZYSTKIM OSOBOM ZAANGAŻOWANYM W ORGANIZACJĘ  ZA WSPANIAŁE PRZYJĘCIE, GOŚCINNOŚĆ I WSPÓLNĄ ZABAWĘ.

dsc_6879 dsc_6890

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

33 − = 24

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.