Zespół Placówek Oświatowych "NASZ DOM"

REKRUTACJA NA NOWY ROK SZKOLNY 2016/2017

Trwają zapisy do Specjalnego Ośrodka Wychowawczego oraz
Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego. 

NASZE MOTTO TO:

„Przez pracę i zabawę do pełnej sprawności 
i uczestnictwa
w przyszłym dorosłym życiu”

 

 • NASZ DOM TO NOWOCZESNY OŚRODEK WSPIERAJĄCY OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym, znacznym i głębokim oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi, który wspiera osoby niepełnosprawne, rodziców i całe rodziny. Jeśli szukasz Ośrodka nastawionego na innowacyjne rozwiązania i metody, skuteczną rewalidację i terapię, kierującego się dobrem dziecka – to jest to miejsce dla Ciebie!!!
 • STAWIAMY NA AKTYWNOŚĆ
  Korzystając z naszych wieloletnich doświadczeń zawodowych za cel nadrzędny stawiamy przygotowanie dzieci i młodzieży do pełnego, aktywnego, samodzielnego i prawidłowego funkcjonowania w życiu społecznym na miarę indywidualnych możliwości każdej osoby. Podstawą do bycia osobą aktywną i samodzielną jest życie w relacji przyjaźni z Bogiem, drugim człowiekiem i otaczającym środowiskiem. Chcemy wyjść naprzeciw wszystkim osobom niepełnosprawnym, które pragną uczyć się pełnej aktywności i samodzielności, skutecznie i z przyjemnością. W Ośrodku Nasz Dom będziesz aktywny na miarę swoich możliwości!!!
 • Podstawą przyjęcia jest pisemna prośba rodzica (opiekuna prawnego), a także aktualne orzeczenie o potrzeba kształcenia specjalnego /LUB Orzeczenie o potrzebie zajęć rewalidacyjno-wychowawczych – wydane przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną ze względu na niepełnosprawność intelektualną.
 • NASZ DOM TWOIM DOMEM
  Pobyt w Ośrodku, który sprawia przyjemność, to atut NASZEGO DOMU. Odzwierciedla to nazwa Ośrodka, jako naszego wspólnego domu, gdzie wszyscy czujemy się potrzebni, radośni i kochani. Tu poczujesz się jak w swoim własnym domu, w bliskim kontakcie z przyjaciółmi, koleżankami i kolegami. Będziesz przygotowywać się do dorosłego życia z przyjemnością a twoja nauka podstawowych zasad życiowych będzie efektywna.
 • BOGATA OFERTA ZAJĘĆ I METOD PRACY
  U nas skutecznie rozwiniesz, usprawnisz i wzmocnisz wszystkie funkcje życiowe – fizyczne, psychiczne i społeczne, na miarę swoich indywidualnych możliwości i predyspozycji. Będziesz mieć szansę odkryć swoje zdolności i talenty, realizować swoje hobby i marzenia, brać udział w atrakcyjnych konkursach, olimpiadach, wycieczkach a nawet występować na scenie. Poznasz nowych i ciekawych ludzi, którzy pomogą Ci realizować marzenia i zdobywać sprawność życiową. Będziesz mógł poznać i nauczyć się dowolnej techniki artystycznej – nawet ceramiki i rzeźby! Już myślisz o swojej przyszłości i zawodzie, który będziesz wykonywał? Marzysz o czymś ciekawym i niepowtarzalnym? Koniecznie do nas zajrzyj. Podzielimy się doświadczeniem i pomożemy wybrać odpowiednie zajęcie dla Ciebie!!!

DSC02512 

W SPRAWIE REKRUTACJI PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY POD NUMEREM

67 255 14 25 lub 67 255 04 52

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

69 − 61 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.