Zespół Placówek Oświatowych "NASZ DOM"

ABSOLWENCI 2016

ABSOLWENCI 2016

ABSOLWENCI 2016 – WYWIADY NA TEMAT POBYTU W OŚRODKU:

„Pobyt w ośrodku dał mi bardzo dużo, odkryłam dużo talentów. Dał mi możliwość odkryć w sobie, że jestem Dzieckiem Boga. Bo tego nigdzie nie doświadczyłam, dopiero tu w ośrodku to odkryłam. Jeszcze poznałam tu dobre siostry, jeszcze takich sióstr jak siostry felicjanki nie znałam. Zmieniło się to, że odkryłam u siebie talent do śpiewania i tańczenia, nauczyłam się też grać na różnych instrumentach” /absolwentka PP/.

” Będąc w ośrodku nauczyłam się dużo różnych rzeczy. W Naszym Domu przez te kilka lat przeżyłam przygodę swojego życia. bardzo będę tęsknić za tym, co tu przeżyłam i mam nadzieję, że kiedyś tu powrócimy i mile będziemy wspominać, to co tu przeżyliśmy” /absolwentka ZSZ/.

„Podobało mi się, że na dyżurach młodzież mnie słuchała, fajnie prowadziło się dyżury. Dużo się nauczyłem, przede wszystkim być samodzielnym i teraz wiem jak to być dorosłym” /absolwent/.

„Nasz Dom był dla mnie przyjaznym otoczeniem, zawsze mogłam liczyć na siostry. Jeśli miałam problem to mogłam zaufać siostrom i paniom też mogłam zaufać. W ośrodku dużo się nauczyłam np. pomagać słabszych osobach. Poznałam dużo fajnych osób i przyjaciół. W ośrodku byłam 11 lat, a Siostry były najwspanialsze na świecie, ładnie prowadziły zajęcia, modlitwy i śpiew. A środowe dyżury były bombowe i bardzo wesołe. Szczęść Boże” /absolwentka PP/.

„Pobyt w ośrodku dał mi dużo do zrozumienia. W Naszym Domu bardzo się zmieniłam, pobyt będę bardzo miło wspominać”/absolwentka ZSZ/.

„Pobyt w ośrodku szybko mi przeleciał. Dużo się nauczyłam, co mi się bardzo w życiu przyda. Będąc w ośrodku przez te kilka lat bardzo się zmieniłam i mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej niż teraz. Bardzo będę tęsknić za tym, co tu w ty ośrodku przeżyłam i mam nadzieję, że kiedyś tu powrócimy i mile będziemy wspominać to, co tu przeżyliśmy” /absolwentka ZSZ/.

„Mój pobyt w ośrodku przez te kilka lat zmienił moje nastawienie do ludzi i do własnej rodziny. Na początku nie mogłam się odnaleźć tutaj a kolejne miesiące dały mi wiele wiary w siebie. Z wieloma kolegami i koleżankami zawarłam przyjaźnie, niektóre dziewczyny zostaną we mnie do końca życia. Dziękuję, że mogłam tu być tak długo, poznać wiele fajnych osób, że mogłam rozwijać talenty, które gdzieś tam kiedyś ukrywałam. Cieszę się, że poznałam Siostry, które dały mi wiele miłości i wsparcia  a ja to nie zawsze doceniałam. DZIĘKUJĘ” /absolwentka ZSZ/.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ABSOLWENTOM ZA SZCZERE WYPOWIEDZI

Zapraszamy do galerii – zdjęcia z imprezy pożegnalnej – https://picasaweb.google.com/101082635456368925878/6308421813850783537?feat=directlink

Zakończenie roku szkolnego – https://picasaweb.google.com/101082635456368925878/6308417193287571185

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 + 8 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.