Zespół Placówek Oświatowych "NASZ DOM"

WAKACJE!!!

„Pójdźcie wy sami osobno na miej­sce pustynne i wypocznijcie nieco!” (Mk. 6,50)

Dnia 27 czerwca wychowankowie wraz z wychowawcami naszego Ośrodka zakończyli rok wytężonej pracy dydaktyczno- wychowawczej i rewalidacyjnej w NASZYM DOMU.

Aby wyrazić Panu Bogu naszą wdzięczność za wszystkie łaski otrzymane w tym czasie; za Jego czułą opiekę i Opatrzność, za radości i smutki, za zdobytą wiedzę oraz za wszelkie doświadczenia, rozpoczęliśmy ten dzień uroczystą mszą świętą o godz. 9 rano. Wspólnie z nami modliło się też Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół im. Kornela Makuszyńskiego w Gębicach, Siostry wychowawczynie na czele z Siostrą Dyrektor, a także Rodzice naszych wychowanków.

Po Eucharystii nastąpiło rozdanie nagród dla pięciu wychowanków Ośrodka, wyróżniających się swoją postawą, zaangażowaniem i pracą nad własnym rozwojem, a także nadanie im tytułu „WYCHOWANKA ROKU”. Tym razem do ich grona zaliczyli się: Agnieszka Nowak, Bartłomiej Karniszewski, Weronika Urycka, Aleksandra Kasperek oraz Kamil Podkoński. Gratulujemy wybranym uczniom i życzymy kontynuowania tej wyróżniającej postawy. Po rozdaniu nagród wszyscy udali się do szkoły, gdzie odbył się dalszy ciąg uroczystości.

Był to dzień pełen wrażeń dla nas wszystkich. W niejednym oku pojawiła się łza
i niejedno serce radowało się z upragnionych wakacji. Życzymy wszystkim błogosławionego i bezpiecznego wypoczynku oraz szczęśliwego powrotu we wrześniu do NASZEGO DOMU, by z nowymi siłami móc kontynuować trud pracy nad własnym rozwojem.Kamil

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

62 + = 68

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.